Kui õhk muutub kargeks ja on tunda hingede liikumist, on aeg sügise moetrendideks, milles villa pehmust, koduse käsitöö soojust, keskkonnasõbralikkust ja sandiandide magusat maitset. Aksessuaarid on pealtnäha ebaolulised vidinad, kuid muudavad iga sandi isikupäraseks. 

Tahma-, pori- ja tormise mere toonid kuuluvad sügisesse ja on mardisantide hulgas tegijad. Imposantse mulje loomiseks lisa killuke kontrasti või mängi ühe värvi eri varjunditega. Niisamuti on jätkuvalt aktuaalsed kelmikad augud, mis tähendab oma lemmikute ribadeks kandmist!

Vits koduhoovist, karvamüts vanaisa kapist, vildid Magaziin, köis ja kelluke garaažist, kotike otse õmblusmasina alt, käpikud Kristi / Undiin. 

Pitsesemeist on saanud hooaja tähed. Olgu kadrisant volüümikas, küürus, sinisilmne või habetunudpitsid ja satsid muudavad iga tüübi veelgi veetlevamaks. Nüüd, mil osav kombineerimine on tunginud kõrgmoodi, tasub see tagasi tuua ka santide argipäeva. Paikamine on popp ja lappimine on luksus! 

Vits metsatukast, kübar vanaema nagist, kingad Uuskasutuskeskus, pärlid ja pitskindad pööningult, kotike otse õmblusmasina alt, sall Nancy Bush.